zet-zet

statuetki

fontanny

Statuetki to doskonały prezent okolicznościowy na każdą okazję. Pracownia ZET-ZET specjalizuje się w statuetkach biznesowych. Stanowią one znakomitą nagrodę, której celem jest ukoronowanie działań i aktywności na polu biznesu. Statuetki wykonywane przez naszą Pracownię charakteryzuje oryginalność, niepowtarzalność i wysoki poziom artystyczny. Podkreślają nie tylko okoliczności wręczania, ale są także przepiękną dekoracją w każdej przestrzeni. Pracownia ZET-ZET wykonuje statuetki w dowolnym wybranym materiale i gwarantuje unikatowość produktu.

Fontanny to piękny i cieszący oko element dekoracyjny przestrzeni parkowej i miejskiej. Stanowią niezwykłą ozdobę, aranżują nastrój i klimat przestrzeni zielonej lub industrialnej, podkreślając jej ekskluzywny charakter. Fontanny tworzą również świat relaksu i odpoczynku. Nasze realizacje w pierwszej kolejności skupiają się na analizie przestrzeni, aby finalny projekt fontanny porządkował już zastaną przestrzeń i stanowił wizualny kontrapunkt.

tablice

portrety

Tablice pozwalają oddać cześć i szacunek wybitnym osobistościom, podkreślają doniosłe wydarzenia i utrwalają to, co najcenniejsze. Tablice stanowią formę rzeźbiarską, która upamiętnia najważniejsze osoby i ich działania. Tablice wykonywane w naszej Pracowni są zintegrowane z przestrzenią, w której się znajdują. Na każdym etapie projektowania i realizacji zwracamy uwagę, aby nasz projekt artystycznie i plastycznie współgrał i podkreślał walory otaczającej tablicę przestrzeni.

Portrety rzeźbiarskie uwieczniają osoby bliskie i wyjątkowe oraz emocje i wspomnienia z nimi związane. Są niecodziennym prezentem, doskonale komponują się w przestrzeni i stanowią przyjemną pamiątkę. Pracownia ZET-ZET wykonuje portrety rzeźbiarskie z natury lub fotografii, przygotowuje i realizuje przestrzeń, w której portret zostanie umiejscowiony oraz postument dla samego portretu. Prowadzimy także prace związane z odsłonięciem lub wręczeniem portretu.

pomniki

rzeźba

Pomnik to ukoronowanie najbardziej doniosłych wydarzeń i osób, które zasługują na najwyższy szacunek. Ta forma rzeźbiarska wymaga niezwykłych i doskonałych umiejętności artystycznych. Pracownia ZET-ZET specjalizuje się w pomnikach osobistości i wydarzeń. Pomniki charakteryzuje zawsze drobiazgowość wykonania, artyzm, wysoki kunszt i dbałość o przestrzeń, w której znajduje się pomnik.

W rzeźbie są emocje, istota człowieka, pragnienia, marzenia, tęsknoty. Ruch, dynamika, szybkość i ostatecznie ulotność. Jednak każda rzeźba to zatrzymany moment, utrwalona chwila, w której można kontemplować to, co najbardziej istotne lub po prostu czuć jej piękno. Wyobraźnia nie powstrzymuje, to miejsce, gdzie pęd życia nagle zostaje zatrzymany, a chwila wysączona.