zet-zet

konserwacja i renowacja

aranżacja wystaw muzealnych

Pracownia Rzeźby i Konserwacji Obiektów Zabytkowych ZET-ZET wykonuje prace sztukatorskie w tynkach szlachetnych i gipsie, w tym elementy ciągnione, modele i formy odlewów oraz montaż sztukaterii. Pracownia ZET-ZET podejmuje również prace w zakresie malarstwa artystycznego oraz malowania elewacji i wnętrz farbami klejowymi, akrylowymi i krzemowymi. Prace z zakresu rzeźby, detali architektonicznych oraz drobnych elementów wyposażenia wnętrz (fontanny, filary, balustrady, posadzki, schody tarasowe i schody wewnętrzne, żyrandole, kinkiety, rzeźby) wykonujemy z materiałów szlachetnych: granitu, marmuru, piaskowca, ceramiki oraz z odlewów z brązu i mosiądzu.

Pracowania ZET-ZET, organizując wystawy muzealne i spotkania artystyczne dba o unikatowość i niepowtarzalność wydarzenia, które realizuje. Przed przystąpieniem do prac realizatorskich wykonujemy makiety i aranżacje cyfrowe, aby zbadać funkcjonalność zaplanowanej przestrzeni ekspozycyjnej. Prowadzimy również dokładny audyt tematyczny, który ma na celu poznanie i zrozumienie zagadnienia prezentowanego w czasie wystawy. Drobiazgowo planujemy przestrzeń ekspozycyjną, zwracając szczególną uwagę na czytelność wystawy dla osób zwiedzających.

realizacje graficzne - okładki książek

realizacje graficzne - oprawa graficzna imprez

Pracownia ZET-ZET w praktyce projektowej w zakresie grafiki użytkowej dba o oryginalność i klarowność przekazów wizualnych. Przyjemność patrzenia i doznania estetyczne są punktem wyjścia w naszej pracy. Za każdym razem oferowany przez nas projekt daje poczucie wyjątkowości i dopasowania do potrzeb estetycznych naszych klientów. Rozumiemy, że piękno przedmiotu i piękno obrazu sprawiają, że posiadanie danego przedmiotu jest przyjemnością.

Projektujemy i realizujemy pełną oprawę graficzną wydarzeń, spotkań i eventów. Pracownia ZET-ZET wykonuje projekty w zakresie designu identyfikacji wizualnej (logo, logotyp, znak firmowy), katalogów, trendbooków, tablic informacyjnych. Projektujemy także materiały reklamowe i promocyjne, przewodniki po imprezie, afisze oraz plakaty, pamiątki i gadżety.